Pokoje

Mamy do zaoferowania pokoje na wakacje, w cichej okolicy Skorzęcina, w wysokim standardzie, oddane do użytku w 2020r. W szczególności dla rodzin z dziećmi 🙂
Pokoje przeznaczone są dla 4 osób – dzieci do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis. Łóżeczko w zależności od dostępności na życzenie gości (za dopłata)

W skład wyposażenia wchodzi:

Salon z aneksem (o pow.~18,5 m2) wyposażonego w wygodny narożnik z funkcją spania dla 2 osób, szafkę RTV + TV,  jadalnię – stół z 4 krzesłami, aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, płytę indukcyjną, czajnik elektryczny oraz zastawę stołową dostosowaną do ilości osób w pokoju. 

Sypialnia (o pow.~7,6 m2) – wyposażona w zależności od pokoju –  2 łóżka, które można połączyć w jedno łóżko małżeńskie na życzenie Naszych gości. (niektóre z pokoi mają w sypialni łóżko podwójne bez możliwości jego rozdzielenia).

Garderoba  – w pokojach na parterze (o pow.~3,2 m2) otwarta z półkami oraz miejscem do powieszenia odzieży.

Łazienka (o pow.3,4 m2) wyposażona w prysznic bez progowy, umywalkę oraz toaletę (ręczniki na życzenie gości za dodatkową opłatą ) 

Każdy z pokoi na parterze ma bezpośrednie wyjście na ogród z wydzielonym zadaszonym tarasem (o pow. ~14,0 m2) i meblami ogrodowymi – stół + 4 krzesła).

 Na piętrze loggia oraz wspólny taras.

Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w wentylacje mechaniczną z rekuperacją.

Możliwość dla wszystkich gości korzystania z wewnętrznego ogrodu – zorganizowaliśmy  w nim mini plażę z myślą o dzieciach, tablica do rysowania,  huśtawki oraz kącik grillowy z siedziskami.
Parking dla jednego auta osobowego na jeden domek –  GRATIS na terenie posesji.

W sezonie wynajmujemy na min. tydzień. W przypadku krótszych terminów (min. 3 doby) proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy serdecznie – cieszcie się spokojem mimo biskości Ośrodka Wypoczynkowego Skorzęcin, świeżym powietrzem – pachnącym lasem oraz bliskością jeziora Niedzięgiel.

Pokój na parterze

Pokój na parterze

Pokój na parterze

Pokój na parterze

Pokój na piętrze

Pokój na piętrze

Pokój na piętrze

Pokój na piętrze

Pokój na piętrze